COST Aksiyon Önerisi Ortağı Aranıyor: Çocuklarda Organ Naklinin Psikolojik Etkileri

Çocuklarda organ naklinin çocuk psikolojisine ve dolayısıyla organ naklinin başarısına etkisine yönelik bir COST Aksiyonu önerisinde öneri sürecinde “Secondary Proposer” statüsünde görev alacak araştırmacılar aranmakta. COST Aksiyonu öneri sürecinde görev almak isteyen, Türkiye’de araştırmalarını sürdüren bilim insanları “Aksiyon Ana Öneren”i (Main Proposer) Christina FERRERAS (cristina.ferreras@transplantchild.eu) ile iletişime geçebilirler.

ERC 2020 Çalışma Programı Yayımlandı! 18 Haziran'daki tanıtım webinarını kaçırmayın!

ERC 2,2 Milyar Avroluk bütçesi ile bugüne kadarki en yüksek bütçeli yıllık Çalışma Programı’nı yayımladı. 2020 Çalışma Programı kapsamında yaklaşık 1100 araştırmacının fonlanması bekleniyor.

GEOTHERMICA Jeotermal Enerji Ar-Ge Projeleri 2019 Çağrısı Açıldı

Avrupa Birliği Ufuk2020 Programı kapsamında, TÜBİTAK’ın da katıldığı bir proje olan GEOTHERMICA, Avrupa ülkeleri arasında jeotermal enerji ile ilgili sanayinin yürüttüğü çalışmalarda araştırma ve geliştirme ortaklıklarının kurulması ve jeotermal enerji ile

JRC Organizatörlüğünde Düzenlenen Nanoteknoloji ve Nanoplastikler Düzenleyici Bilim Küresel Araştırma Zirvesi 2019

Avrupa Komisyonu Ortak Araştırma Merkezi (JRC), Düzenleyici Bilim Araştırmaları Küresel Koalisyonu (GCRSR) ile ortaklaşa olarak 24-26 Eylül tarihlerinde Düzenleyici Bilim Küresel Araştırma Zirvesi 2019 (Global Summit on Regulatory Science 2019) düzenleyecektir.

Avrupa Endüstrisinin Dijitalleşmesi - Paydaş Forumu 2019

Avrupa Endüstrisinin Dijitalleşmesi - Paydaş Forumu  13-15 Kasım 2019 tarihlerinde İspanya'nın başkenti Madrid'de düzenlenecektir.

Global Blockchain Konferansı

Global Blockchain Konferansı 11-13 Kasım 2019 tarihleri arasında İspanya - Malaga'da düzenlenecektir.

Avrupa Komisyonu 2021-2027 EIT Stratejisi

11 Temmuz 2019 tarihinde Avrupa Komisyonu, Avrupa İnovasyon ve Teknoloji Enstitüsü'nün (EIT) yasal dayanağı ve 2021-2027 yeni Stratejik Yenilik Gündemi için güncelleme önerisinde bulundu.

Pages