Sağlıklı Kentler Uluslararası Proje Pazarı Düzenleniyor

Hollanda İşletmeler Ajansı (RVO), Avrupa işletmeler Ağı (EEN)  ve Utrecht Üniversite Tıp Merkezi (UMC-Utrecht) işbirliği ile 9-10 Kasım 2017 tarihlerinde Utrecht’te ‘’Sağlıklı Kentsel Yaşam’’ temalı uluslararası proje pazarı ve Ufuk2020 bilgi günü düzenlenecek.

Ufuk2020 Sağlık Alanı Proje Pazarı ve Bilgi Günü Düzenlenecek

Avrupa Komisyonu tarafından 8 Aralık 2017 tarihinde Brüksel’de  Ufuk2020 Sağlık, Demografik Değişim ve Refah Alanı Bilgi Günü etkinliği düzenlenecek.

Marie Curie alanı Yenilikçi Eğitim Ağları (ITN) 2018 Yılı Çağrısı Açıldı!

Marie Sklodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Dolaşım Destekleri alanı altında yer alan Yenilikçi Eğitim Ağları (Innovative Training Networks–ITN) 2018 yılı çağrıs

Hedef Türkiye, İngiltere ve ABD'deki Araştırmacıları TÜBİTAK ile Buluşturuyor

TÜBİTAK, “Hedef Turkiye - Destination Turkey” Girişimi kapsamında, Naturejobs tarafından 4 Ekim 2017 tarihinde İngiltere’nin Londra şehrinde araştırmacılara yönelik olarak düzenlenen kariyer fuarına katılı

Ufuk2020 Ulaşım Alanı Bilgi Günü Etkinliği Düzenleniyor

13 Aralık 2017, Çarşamba günü Belçika/Brüksel'de Ufuk2020 Akıllı, Temiz ve Entegre Ulaşım Bilgi Günü etkinliği gerçekleştirilecek. Etkinlikte, özellikle 2018 yılına ait konu başlıklarına odaklanılanılması planlanıyor.

Su Temini ve Sağlığı Teknoloji Platformu Ufuk2020 Proje Pazarı düzenleyecek

Avrupa Teknoloji Platformları (ATP), kritik araştırma ve inovasyon paydaşlarını bir araya getiren ve Ufuk2020 kapsamında rekabet güçlerini artıran stratejik platformlardır. ATP'ler aynı zamanda, Avrupa'nın orta ve uzun vadedeki araştırma ve teknoloji hedeflerini

Güvenli, Temiz ve Verimli Enerji Alanı 2018 - 2020 Taslak Çalışma Programı Yayımlandı

Avrupa Birliği Ufuk2020 Ar-Ge ve İnovasyon Programı Toplumsal Sorunlara Çözümler bileşeni altında bulunan Güvenli, Temiz ve Verimli Enerji alanına ait 2018-2020 çağrılarına odaklanan taslak Çalışma Programı Avrupa Komisyonu tarafından yayımlanmıştır.

TÜBİTAK-Fransa Ulusal Araştırma Ajansı (ANR) Ortak Çağrısı Açıldı!

TÜBİTAK ile Fransa Ulusal Araştırma Ajansı (Agence Nationale de la Recherche-ANR) arasındaki mevcut İşbirliği Protokolü çerçevesinde 11 Ekim 2017 tarihinde TÜBİTAK-ANR İkili İşbirliği Çağrısı açıldı.

Sayfalar