Ufuk Avrupa Programı Avrupa Ortaklıkları Taslak İçerikleri Yayımlanmaya Başlandı

2021-2027 yılları arasında sürecek Ufuk Avrupa Programı’nda faaliyete geçmesi planlanan Avrupa Ortaklıkları (European Partnerships) taslak içerikleri, Avrupa Komisyonu tarafından

ECSEL-IMI Ortak Çağrısı Açıldı !

ECSEL JU, 2020 çağrıları için projelerde yer almak isteyen potansiyel adayları, elektronik teknolo

Avrupa Yeşil Mutabakat Çağrısı Anketi

Avrupa Birliği Yeşil Mutabakat çağrısı adil ve sürdürülebilir bir toplumsal geçişin sağlanmasına yönelik araştırma ve inovasyonun harekete geçirilmesini hedeflemektedir.

SESAR Ortak Girişimi 2020 Yılı Büyük Ölçekli Demonstrasyon Çağrısı Son Başvuru Tarihi Uzatıldı!

29 Nisan 2020 tarihinde kapanması planlanan SESAR Ortak Girişimi 2020 yılı Büyük Ölçekli Demonstrasyon Çağrısı son başvuru tarihi 25 Haziran 2020 olarak gün

Marie Curie Bireysel Burs Programları için düzenlenen Webinarı kaçırmayın!

Marie Skłodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Dolaşım Destekleri  (MSCA)  Bireysel Burs Programları (Individual Fellowships - IF) için bir webinar düzenlenecekt

Fotonik: Avrupa Komisyonu COVID-19 Çağrısına Yönelik Proje Pazarı Etkinliği

Photonics21 tarafından 25 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 16.00'da Avrupa Komisyonu COVID-19 çağrıs

Covıd-19'a Karşı Dıjıtal Teknolojıler, Yapay Zeka, Medıkal Ekıpman Üretımı, Sosyal Bılımler Ve Avrupa Çapında Kohort Araştırmaları Içın Acıl Aksıyon Çağrısı Açıldı!

Avrupa Komisyonu, COVID-19 pandemisine karşı ikinci acil aksiyon çağrısını (Expression of Interest) 19 Mayıs 2020 tarihinde açtı.

UFUK2020 Bilgi ve İletişim Teknolojileri Alanı Çağrıları Son Başvuru Tarihi Uzatıldı!

UFUK2020 Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanındaki çağrıların 22 Nisan 2020 olan son başvuru tarihleri Covid-19 sebebiyle Avrupa Komisyonu tarafından 17 Haziran 2020 olarak güncellenmiştir.

COST Ulusal Bilgi Günü Ankara'da Düzenlenecek

21 Ocak 2020 tarihinde COST Başkanı Sayın Prof. Dr. Paulo FERRAO ve TÜBİTAK Başkanı Sayın Prof. Dr. Hasan MANDAL’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek COST Ulusal Bilgi Günü’nde COST Kuruluşunun yeni yapısı, değişen kuralları ve COST fırsatlarından faydalanma yöntemleri hakkında bilgi verilecektir. COST Türkiye İstatistikleri ve katılım kuralları konusunda da bilgi verilecek olan etkinlikte Türk MC üyeleri tarafından deneyim paylaşımı gerçekleştirilecektir. Etkinlikte ayrıca Ufuk2020, UfukAvrupa Programı ve TÜBİTAK ABÇP projelerine katılıma yönelik destek ve ödül programları hakkında bilgi aktarılacaktır. 

Sayfalar