2019 Küresel Girişimcilik Zirvesi (Global Entrepreneurship Summit-GES 2019) Gıda, tarım, sağlık, enerji, su ve finans alanlarındaki girişimciler ve uluslararası yatırımcıları bir araya getiriyor!

Tarım, enerji, sağlık veya su konularındaki güncel sorunlarla ilgili teknolojik bir çözümünüz mü var?

Yenilik öneriniz bir konsept sunumundan öte, mevcut piyasa yapısındaki iş modellerine yönelik işlevsel bir niteliğe mi sahip?

Uluslararası alanda değerlendirilebilir ve yatırımcıya hazır bir girişim fikriniz mi var?

O halde ihtiyacınız olan bilgi, network ve fona bu Zirve’yle ulaşabilirsiniz.  

23 Ocak 2019 Çarşamba Günü, IMI-2 17. Çağrısı Kapsamında Konu Bazlı Webinarlar Düzenlenecek

Yeni açılacak olan IMI-2 17. Çağrısı kapsamında 3 çağrı başlığı hakkında webinarlar düzenlenecektir. Aşağıda webinarlar ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

 

International Fellowship for Outstanding Researchers Programme Call is open for applications!

The International Fellowship for Outstanding Researchers Program aims to support qualified researchers with leading scientific and/or technological achievements and international work experience to conduct their research in leading academic, industrial or public institutions to contribute in area

Shift2Rail 2019 Çağrıları Bilgi Günü Etkinliği Düzenlenecek

Demir yolu araştırma ve inovasyon projelerinin fonlandığı Ufuk2020 Ulaşım alanı Shift2Rail Ortak Girişimi 2019 yılı çağrısına yönelik olarak 6 Şubat 2019 tarihinde Belçika’nın Brüksel şehrinde bir bilgi günü etkinliği düzenlenecek.

Nörodejeneratif Hastalıklar için Kişiselleştirilmiş Tıp Araştırmaları Uluslararası Ortak Çağrısı Açıldı!

Nörodejeneratif Hastalık Araştırmaları Ortak Programlama İnisiyatifi (JPND), Avrupa'da nörodejeneratif hastalık araştırmaları alanında faaliyet gösteren araştırma programlarını düzenleyen ve yöneten kurumların bir araya gelerek oluşturduğu bir yapıdır.  Nörodejeneratif Has

MANUNET 2019 ÇAĞRI İLANI

MANUNET, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu tarafından Horizon 2020 Programı kapsamında desteklenen bir ERA-NET projesidir. MANUNET projesinde Türkiye’yi TÜBİTAK temsil etmektedir.

Bahçeşehir ve Özyeğin'deki Ufuk2020 Bilgi Gününe Türkiye'den Tüm Araştırmacılar Davetli!

Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanı 2019 ve 2020 yılı çağrıları hakkında detaylı bilgi verilmesi amacıyla, 24 Ocak 2019 Perşembe günü Bahçeşehir Üniversitesi'nde, 25 Ocak 2019 

Sayfalar